آرایشی, لوازم جانبی

آشنایی با اشکال مختلف برس های ریمل

گاهی خانم ها برای خرید لوازم آرایشی هیجان زیادی دارند اما اطلاعات کافی از وسیله ی آرایشی که خریداری می کنند ندارند. مساله ای که به آن می پردازیم ریمل ها هستند از مهم ترین ارکان لوازم و تجهیزات آرایشی!

باید بگوییم بهتر است که هر خانمی دو ریمل با دو نوع برس داشته باشد و تنها به این دو نوع اکتفا نکند می‌توانید از ریمل‌های درخشان، حجم‌دهنده و و رنگی استفاده کنید که یک راه عالی برای افزودن رنگ به ظاهر شما هستند. برای اینکار، تعداد زیادی گزینه‌ی فوق العاده وجود دارد. مثل ریمل‌های سبز پررنگ، بنفش، و آبی، که واقعا مژه‌ها را برجسته می‌کنند هر نوعی که باعث می‌شود احساس زیبایی و فریبندگی کنید استفاده نمایید. ریمل ها به طور کلی سه نوع برس دارند که این برس ها حجم دهنده، فرکننده و بلند کننده هستند.

ریمل هایی با برس های حجم دهنده برای مژه های کم پشت ولی بلند مناسب تر هستند. برس های فرکننده برای مژه های بلند و پرپشت ولی صاف و بی حالت مناسب اند و در نهایت برس های بلند کننده برای مژه های کوتاه کاربرد دارند البته بعضی ریمل ها هستند که برس هایی دارند که ممکن دو ویژگی را با هم داشته باشند.

فرمژه
این وسیله که شمایلی خاص دارد یکی از ابزار مهم آرایشی است که اغلب نادیده گرفته می شود در صورتی که با انحنای متعادلی که به مژه ها میبخشد واقعا جلوه ی گیرایی به مژه های شما می دهد و مژه ها بلندتر، ضخیم تر و پر تر، و چشمان هم بزرگتر و سرحال تر بنظر می رسد.

یک برس اضافه تر
همیشه یک برس ریمل قدیمی و تمیز را اضافه بر دو ریمل خود دشته باشید این برای احتیاط است چون می‌تواند حسابی به کارتان بیاید؛ مثلا وقتی به طور سهوی بیش از اندازه ریمل روی مژه‌ها زده‌باشید یا مژه‌ها به خاطر ریمل های بد به هم چسبیده باشند می‌توانید با این برس میتوانید حالت یکنواخت‌تری به آرایش مژه‌هایتان بدهید. البته فراموش نکنید که بعد از دو یا سه بار استفاده برس را مجددا بشویید تا بهتر بتوانید از آن استفاده کنید.

پرایمر مژه معجزه میکند
اگر نمی خواهید از فرمژه استفاده کنید ما یه انتخاب بهتر را در اختیار شما می گذاریم اگر با پرایمر ها آشنایی داشته باشید پرایمرمژه را هم می شناسید.این پرایمر ها عمل لیفتینگ را روی مژه ها ی شما انجام می دهد مژه ها را بالا می برد و به علت حالت کرمی و سفید رنگی که دارند خاصیت حجم دهندگی هم دارد و مژه های شما را کاملا برای ریمل زدن حاضر و آماده میکند. در این حالت اگر شما برس ریمل تان را درست و براساس نوع مژه هایتان انتخاب کرده باشید مژه های شما زیبا ترین و فریبا ترین مژه های ممکن خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.