آرایشی, بهداشتی

آشنایی با رنگ های متالیک و رنگ های نئون

رنگ های متالیک
اگه شما با این رنگها آشنایی داشته باشین حتما میدونین که این رنگ ها عموما رنگ های تیره ای هستن که توشون ذرات ریز و صدفی شفاف هست و این باعث درخشنده بودن این رنگ ها میشه. این رنگ ها منعکس کننده نور هم هستن از این رنگ ها با تنوع خیلی زیاد لوازم آرایش توی بازار هست که شما اگر به این رنگ ها علاقه داشته باشین میتونین به راحتی لوازم آرایش مورد نظر تون رو تهیه کنین.

رنگ های نئون
این رنگ ها که از اونا با اسم های شب تابی، شبرنگ و شب نما هم یاد میشه رنگ هایی جیغ و شفاف و روشنه که توی شب مثل چراغ عمل میکنه و از خودش نور تولید می کنه. لاک ها و اکسسوری ها و لباس های زیادی با این رنگ به وجد اومده که همگی خیلی هیجان انگیز و خاص هستن. رنگدانه های رنگ های نئون بیشتر سبز،صورتی،نارنجی و بنفش ساخته شدن و خلوص این رنگ ها خیلی زیاده.

لوازم آرایش متالیک
سایه ها و رژهای زیادی از مشهور ترین برند ها با این رنگ وجود داره که رنگ های درخشان و زیبایی هستن.برند هدی بیوتی از معروف ترین برند هایی هست که سایه هایی با این رنگ و همین طور رژ لب هایی با این رنگ به دنیای لوازم آرایش عرضه کرده که مایع اکلیلی داره که باعث میشه که به رنگ های متالیک نسبت داده بشه البته فقط این برند نیست که از این مدل لوازم آرایش داره، همه ی برند ها دست کم یه محصول با رنگ متالیک دارن. این رنگ ها کنار رنگ های مات جلوه ی بهتر و زیباتری دارن.

لوازم آرایش نئون
لوازم آرایشی با این رنگ کمی نادره اما خب وجود داره یکی از برند هایی که از این برند تولید کرده فلورمار هست با این رنگ های شب تابی سایه تولید کرده.اگر بخوام صادقانه بگم آرایش با این رنگ ها مناسب و درخور هر مکان و زمانی نیستن، شاید بهتره که خیلی به دنبال آرایش نئون نباشین اما خب لاک های برند های مختلف با این رنگ مرسوم تر هستن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.