آرایشی, بهداشتی, لوازم جانبی

جای خالی کیف آرایشتان را با این لوازم آرایش ضروری و مهم پر کنید

کیف آرایش هر خانمی محل لوازم آرایش زیبا و مورد علاقشه اما به جای لوازم آرایشی که خیلی اهمیتی ندارن لوازم آرایشی و تهیه کنین که لازمه هر زنی از اونا استفاده کنه و وجود اون لوازم آرایش ضروریه که میتونه جاهای خالی کیف آرایشتون رو پر کنه. پیشنهاد های ما به این ترتیبه؛

پرایمر
پرایمر که اصلی ترین وظیفه ش زیرسازی آرایش هست و منافذ پوست رو ترمیم می کنه وبا آبرسانی به شادابی پوست شما کمک می کنه یکی از چندین وسایل آرایشی محسوب میشه مه به شدت نادیده گرفته میشه.شما میتونین با یه پرایمر خوب و چندکاره جای خالی این لازمه رو توی کیف آرایشتون پر کنین.

هایلایتر
زمانی که سایه ای به دل شما نشیند، وقت برای کانتور کردن و رژگونه نداشته باشین هایلایتر به کمک شما میاد و برجستگی های صورتتون و به قدری زیبا نشون میده که حتی اگه شما آرایش ناقص و عجله ای هم داشته باشین وجود یه پالت کوچک هایلایتر یه یاری شما میاد.

پالت های چند کاره
خوبی این پالت ها اینه که چند کاربری و کنار هم داره مثلا دو رنگ رژگونه، دو رنگ هایلایتر و چهار رنگ سایه داره و این باعث میشه که شما مجبور نباشین چند پالت بزرگ و جاگیر و توی کیف خودتون قرار بدین.

اسفنج اشکی یا پد سیلیکونی
اسفنج ها از براش های مسواکی و براش های خیلی بزرگ بهتر هستند و وقتی که شما اسفنج ها رو خیس می کنید می تونین بi راحتی کرم پودر و کانسیلر و کانتور روی صورتتون و فید کنین و چون این وسیله خیلی سبکه اصلا کیف آرایش شما رو سنگین نمی کنه. پد های سیلیکونی هم از نظر سبکی هم از نظر بهداشت عالی هستن چون خطرات آلودگی اسفنج های تخم مرغی یا اشکی رو ندارن و راحت تر شسته میشن و باعث ایجاد حساسیت پوستی نمیشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.