آرایشی

سایه گلیتر، یک انتخاب شکوهمند برای آرایش چشم

سال 2018 سال برگشت به مد های گذشته بوده از فراگیر شدن دوباره ی مدل موی باب گرفته تا همین سایه های براق که به آن ها گلیتر می گویند. سایه هایی که به شدت زیادی می درخشند و حسابی اکلیل دارند.سایه هایی که برای استفاده ی روزانه مناسب نیستند و برای مهمانی ها انتخابی هوشمندانه و البته شکوهمند هستند این سایه ها به شما شخصیتی ورای شخصیتی که دارید می بخشد.

1_با کرم پودر یا کانسیلر یا هر وسیله ای که خودتان دوست دارید پشت چشمان و قسمت های پلک را بپوشانید تا کاملا پوستی یک دست داشته باشید.

2_با یک براش سرگرد و کوچک مقدار کمی از رنگ دلخواهتان را از این سایه ها بردارید و به پشت پلک ها بزنید فقط خوب به یاد داشته باشید که اگر مقدار زیادی ازاین سایه ها بردارید و پشت پلک بزنید. ممکن است روی صورت شما بریزد و آرایش شما را خراب کند. در این زمینه احتیاط کنید.

3_چشمانتان را نقاشی نکنید از این سایه ها بیشتر برای وسط پلک استفاده کنید قسمت چین خوردگی پشت چشم بیشتر مناسب زیرسازی سایه است

4_سایه های گلیتر نقره ای ،صدفی، طلایی, آسمانی و…برای قسمت زیر ابرو بسیار زیبا هستند.

5_اسپری فیکس هم یک احتیاط است! با این که این سایه ها خاصیت چسبندگی دارند ولی اسپری فیکس به شما کمک می کند آرایش چشمتان ماندگاری بالاتری داشته باشد و شما را از اضطراب ریختن و پخش شدن این سایه ها برهاند.

6_این سایه ها به دو صورت پودری و مایع در بازار هستند که هردوی آن ها عالی است این که شما سایه ی مایع یا پودری را انتخاب کنید به انتخاب و سلیقه شما برمی گردد.

7_این سایه ها دراماتیک و حرفه ای هستند؛ و ظاهری فریبنده برای شما ایجاد می کنند. برخی کارشناسان زیبایی گفته اند: اگر می خواهید جذابیت و براق بودن این سایه ها را بیشتر کنید می توانید کمی وازلین همراه آن بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.