آرایشی, لوازم جانبی

فنتی بیوتی برند تازه و اعجاب انگیز لوازم آرایشی

روبین ریحانا فنتی، مشهور به ریانا زاده ۲۰( فوریه ۱۹۸۸)(۱ اسفند ۱۳۶۶) خواننده، بازیگر و طراح لباس باربادوسی است. ریانا زاده شهر سنت مایکل در باربادوس است. او خالق برند آرایشی فنتی بیوتی است.

ریحانا از همان اوایل ورودش به عرصه هنر به عنوان یک خواننده اعتراف کرده بود که علاقه اش بیشتر در طراحی لباس و مد است. او در سال ۲۰۱۱ نخستین پروژه مد خود را با همکاری با شرکت «آرمانی» آغاز کرد و از آن زمان در دنیای مد فعال بوده است. در 22 سپتامبر در شهر مادرید ریحانا محصولات آرایشی برند فتنی را معرفی کرد.

کرم پودر های فنتی بیوتی
این کرم پودر با چندین برند آرایشی معروف قیاس شده است.کاور این کرم پودر کامل و عالی است بسیار سبک و البته مات است که برای مصرف روزانه و بیست و چهار ساعته مناسب است. فرقی ندارد که پوست شما چرب، نیمه چرب یا خشک باشد کرم پودر فنتی بیوتی به خوبی روی پوست شما می نشیند.

رژ هایی با رنگ هایی خلاقانه و جدید
رژهای فنتی بیوتی عجیب و کهکشانی هستند.رژ لب قرمز کلاسیک این برند به طرز غیر قابل باوری مورد استقبال واقع شد اما رژلب های دیگر این برند چیزی کم ندارند و به اندازه ای خاص هستند که شما را به تعجب وامیدارند از جمله ی این رنگ ها بنفش روشن پاستلی ، آبی تیره است .تعدادی از این رژلب ها مات و تعدادی براق هستند حتی این برند مچ استیک هایی با کاربرد های فراوان دارد که از آن ها به عنوان رژ هم استفاده می شود.

هایلایتر های خیره کننده فنتی بیوتی
رنگ ترافی وایف یا همان زرد طلایی آن به اندازه ی زیادی دیده شد اگر شما از این رنگ عجیب و مجذوب کننده استفاده کنید جلوه ای روی صورت شما نمایان می شود که هیچوقت تجربه نکرده اید البته رنگ های دیگر هایلایتر های این برند هم به شدت زیبا و خیره کننده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.